پاورپوینت طبقه بندی نظریه های بازی

مطالب دیگر:
📝ربات تعقیب نور دو سنسوره📝دانلود مقاله کامل درباره تورم📝دانلود مقاله کامل درباره سازمان تجارت جهاني📝دانلود مقاله کامل درباره عرضه و تقاضا به عنوان پايگاه عدالت 📝دانلود مقاله کامل درباره مفاهیم کارآفرینی📝دانلود مقاله کامل درباره هزينه يابي هدف📝نمونه سوال درس ریاضی پایه نهم همراه با حل مسئله📝نمونه سوالات تستی درس علوم تجربی 3📝نمونه سوال تستی و تشریحی درس آمادگی دفاعی پایه نهم📝نمونه سوال درس ریاضی 3 📝تاثیر اهرم نوساى HRCI و اثر نوساى بر روی حجن هحتوای صادرات کره قبل و بعذ از بحراى هالی جهانی: کاربرد EGARCH-ARIMA و GI📝پاورپوینت تأمين و رفاه اجتماعی📝بسته اموزشی مهندسی یادگیری📝پاورپوینت فصل دهم کتاب درآمدی به جامعه شناسی تألیف بروس کوِئن 📝حذفی قطعی FRP سامسونگ A10📝دانلود مقاله ماشین کاری سریع 📝دانلود مقاله کامل درباره معرفي ماشين‌كاري با جت آب و مواد ساينده📝دانلود مقاله کامل درباره ارسطو و فن شعر📝دانلود مقاله کامل درباره اصول و مبانی سیستمهای خبره📝دانلود مقاله کامل درباره اکسپرسيونيسم

شامل 36 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات36حجم376/966 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 36 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه:

میشل (Mitchell) و می سن (Mason) برای تئوریهای بازی شش طبقه قائل شده‌اند:

1) تئوری انرژی مازاد،

2) تئوری تنش زدائی،

3) تئوری پیش تمرینی،

4) تئوری تجدید تکامل،

5) تئوری تخلیه‌ای

6) تئوری بیان خود.

گیلمُر (Gilmore)، بر اساس این طبقه بندی، تئوریهای بازی را به دو دسته تقسیم کرده است:

1) تئوریهای کلاسیک

2) تئوریهای دینامیک.

تئوریهای کلاسیک علل بازی کودکان را بیان می‌کند و تئوریهای دینامیک محتوای بازی را به بحث می‌گذارد.

و ...

عنوان : طبقه بندی نظریه های بازی

فرمت : پاورپوینت

حجم : 380 کیلوبایت

تعداد صفحات : 36

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"