تاریخ فرهنگ و هنر کشور آلمان

مطالب دیگر:
📝پاورپوینت نظریه های هوش📝جزوه خلاصه کتاب مقدمه ای بر نظریه های یادگیری دکتر سیف📝تحقیق جامع انتشار و حسابداری اوراق مشارکت📝پکیج گزارش تحلیل خطر زلزله آرامگاه ابوعلی سینا شهر همدان📝پاورپوینت شناخت فلزات صنعتي📝پاورپوینت اختلال نافرمانی مقابله جویانه📝پاورپوینت پارادايم ها و مكاتب شكل گيري استراتژي و برنامه ريزي استراتژيك📝پاورپوینت تحليل گري مالي مبتني بر ارزش (ویژه ارائه کلاسی درس حسابداری مدیریت)📝پاورپوینت کتاب نگرشی جامع بر مدیریت استراتژیک تألیف دکتر علیرضا علی احمدی و همکاران📝پروژه مهندس زلزله📝پروژه تحلیل خطر زلزله در یک سایت در شهر شیراز به روش های DSHA و PSHA📝پاورپوینت طراحی معماری و معماری ارگانیک در معماری سبز📝پاورپوینت مسيريابي، الگوريتم‌هاي مسيريابي و پروتكل هاي مسيريابي📝پاورپوینت دیدگاه ها در آمایش شهری📝تحقیق مروری بر تحولات آمایش سرزمین در ایران طی سال های 1347 الی 1377📝پاورپوینت ارزشیابی آموزشی📝پاورپوینت شيوه پارتي در معماری و عمران📝پاورپوینت قلب و عملکرد آن📝پاورپوینت کتاب آمار و احتمال در جغرافیا 1 تألیف دکتر محمد قاسم وحیدی اصل📝تحقیق بورس و اهمیت ابزارهای مالی

دانلود فایل ورد تحقیق ، در حجم 20 صفحه آماده پرینت گرفتن برای ارائه تحقیقات دانشجویی.


مشخصات فایل
تعداد صفحات20حجم1095/661 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل

فایل ورد تحقیق ، در حجم 20 صفحه آماده پرینت گرفتن برای ارائه تحقیقات دانشجویی.

بخشی از متن:
آلمان(به آلمانی: Deutschland، دُیچلند)بانام رسمی جمهوری فدرال آلمان(به آلمانی Bundesrepublik DeutschlandBRD)) نام بین‌المللی روی نقشه "germany" کشوری در قاره اروپا با پایتخت برلین است. آلمان از شمال با دریای شمال، دانمارک و دریای بالتیک، از شرق با لهستان و جمهوری چک، از جنوب با اتریش و سوئیس و از غرب با فرانسه، لوکزامبورگ، بلژیک و هلند مرز دارد. مساحت آن ۳۵۷۱۲۱٫۴۱ کیلومتر مربع است و با ۸۲ میلیون نفر، پرجمعیت‌ترین کشور اروپا است.


نام آلمان
واژه دویچ (به آلمانی Deutsch ) دارای معنای اولیه متعلق به مردم بوده‌است. در سدهٔ پانزدهم میلادی، نام رسمی حکومت این سرزمین، تویتونیکوم رگنوم به لاتین Teutonicum Regnum یعنی حکومت کشورهای آلمانی به وجود آمد. واژهٔ Deutschland از همین نام گرفته شد.در زبان فارسی و نیز بسیاری دیگر از زبان‌ها از جمله فرانسوی و اسپانیایی نام این کشور از قبیلهٔ آلامان‌ها که در گذشته‌های دور در این کشور می‌زیسته‌اند برگرفته شده‌است.
و...

فهرست مطالب:
کشور آلمان
نام آلمان
تاریخ آلمان
زبان‌ و مذهب در آلمان
قراردادهای اجتماعی
فرهنگ کار در آلمان
نکاتی جالب درباره کشورآلمان
هنر آلمانی
ریشه و تاریخ هنر آلمان ، هنرمندان نقاشان ، معماران ، مجسمه سازان

این فایل با فرمت ورد در 20 صفحه آماده پرینت گرفتن برای ارائه تحقیقات دانشجویی تهیه شده است.


"